Digitál ve vydavatelství Burda nově vede Erik Luhový
Na pozici digitálního ředitele vydavatelství Burda International CZ
nastoupil Erik Luhový.
Do top managementu vydavatelství Burda International CZ nastoupil Erik Luhový. Na pozici digitálního ředitele bude jeho úkolem připravit novou firemní digitální strategii s důrazem na analýzu dat a digitalizaci procesů. Ve spolupráci s oddělením digitálních produktů bude také rozvíjet ekosystémy kolem klíčových brandů, jako je Elle, Marianne a Apetit. Po jarní akvizici contentové agentury C3 jde letos o druhou aktivitu, která naznačuje budoucí směřování vydavatelství.
„Nabídka pracovat pro Burdu je pro mě novou výzvou, kterou jsem s nadšením přijal. V dnešní době je v online médiích důležité mít pro čtenáře relevantní obsah a uživatelsky přívětivé prostředí. A proto chci přetavit své letité zkušenosti z e-commerce a CRM a budovat ve vydavatelství silné on-line brandy,“ říká Erik Luhový.
„Erik má za úkol formulovat novou celofiremní digitální strategii. Slibuji si od něj, že si díky svým zkušenostem postaví tým tak, aby v něm měl lidi s inovativním digitálním uvažováním, láskou k lifestylovému obsahu a s byznysovým přístupem. Cílem tohoto snažení je produkce toho nejlepšího možného on-line obsahu pro B2C a zároveň rozšířená nabídka on-line produktů a služeb pro B2B segment,“ říká ředitelka Burda International CZ Petra Fundová.
Erik Luhový přišel do Burdy ze společnosti Sephora, kde zastával obdobnou pozici, předtím pracoval například jako e-commerce manažer v Diva Center (Marionnaud Paris).
Již dříve vydavatelství oznámilo své plány rozvoje klíčových značek. Apetit chystá nový web, Marianne připraví premiérové jarní dny a Elle spustí speciální projekt Ellephoria, zaměřený na fanoušky kosmetiky. Naopak ke konci roku ukončí některé ze stávajících titulů, jako je Marie Claire, Katka nebo Joy.
-stk-
# Burda International CZ # personálie # lidé # vydavatelství # Erik Luhový # digitální ředitel
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Oneplay nasadila hořící krb, propaguje Survivor, Love Island i Dunaj
Oneplay nově zařazuje do své nabídky vizuální prvek hořícího krbu,
který propojuje se svými klíčovými formáty.
Peče celá země vybrala 16 milionů, speciál byl nejsledovanější od roku 1999
Velikonoční benefiční speciál pořadu Peče celá země, který v pondělí vysílala Česká televize na svém hlavním programu ČT1, letos přispěl sbírce Pomozte dětem částkou 15,7 milionu Kč. Jde o rekordní výsledek spojený s tímto formátem. Pořad sledovalo 792 tisíc diváků starších 15 let při podílu na publiku 22,6 %, celkový zásah dosáhl 1,2 milionu diváků. Podle České televize šlo o nejvyšší sledovanost benefičního speciálu od jeho premiéry v roce 1999. Do letošního velikonočního dílu se zapojily osobnosti jako Richard Genzer, Daniela Brzobohatá, Karel Kovář, Pokáč, Pavla Tomicová nebo Zuzana Zlatohlávková. Projekt Pomozte dětem, který společně organizují Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize, dlouhodobě podporuje ohrožené a znevýhodněné děti. Vybrané prostředky směřují například na kompenzační pomůcky, odbornou péči nebo vzdělávací a volnočasové aktivity.
Nová kampaň MOL cílí na mladé vědce, sportovce a umělce
Série videí a vizuálů ukazuje, s jakým nasazením se mladí vědci
věnují tomu, co je baví.