Autor textu MediaGuru
Discovery Sports, provozovatel Eurosportu, si zajistila exkluzivní práva na
Laver Cup v letech 2021 až 2030.
Discovery Sports si zajistila exkluzivní práva na Laver Cup v letech 2021 až 2030. Nová dohoda navazuje na nedávnou smlouvu společnosti Discovery Sports o vysílání Australian Open nejméně do roku 2031.
Discovery Sports zajistí vysílání Laver Cupu pro publikum v celé Evropě prostřednictvím svého portfolia kanálů a digitálních platforem včetně Eurosportu a streamovacích služeb discovery+ (zatím nedostupná v ČR) a Eurosport Player.
Laver Cup se stává součástí portfolia tenisových práv společnosti Discovery Sports, které v České republice a na Slovensku zahrnuje také přenosy ze všech grandslamů, seriál turnajů ATP Tour a tenisové vysílání z olympijských her.
Laver Cup se v roce 2021 uskuteční od pátku 24. do neděle 26. září v americkém Bostonu a Team Europe na něm bude obhajovat vítězství z roku 2019 v Ženevě.
-mav-
# TV # program # Discovery # vysílací práva # tenis # Eurosport # Laver Cup
Autor textu MediaGuru
Ikea se stala absolutním vítězem 23. ročníku ocenění Mastercard
Obchodník roku 2025. Cenu veřejnosti, do níž se zapojilo téměř
156 tisíc lidí, obhájil Lidl.
Český paralympijský výbor zve diváky ke sledování paralympiády kampaní
se speciálně upravenými billboardy.
Spolek Milion chvilek pro demokracii svolává na 21. března shromáždění
na Letenské pláni v Praze. Akce má upozornit na obavy z politických
zásahů do fungování České televize a Českého rozhlasu.