Autor textu MediaGuru
Streamingová služba Disney+ zavedla ve svém rozhraní samostatnou sekci pro
UEFA Women’s Champions League, která shromažďuje živé a chystané
přenosy a tematické tituly pod jednotným vizuálem soutěže.
V sekci se zobrazuje řádek Živé a chystané přenosy s časovými údaji u jednotlivých utkání a označením ESPN na náhledových kartách, přičemž u položek je štítek „Už brzy“. Součástí nabídky jsou zápasy Real Madrid vs. Roma, Manchester United vs. Vålerenga, St. Pölten vs. Atlético de Madrid a Wolfsburg vs. Paris SG, vždy s jazykovým popiskem English a datem 8. října s intervaly 18:25–21:00 a 20:40–23:15 dle konkrétního zápasu.
Grafika sekce obsahuje logo UEFA Women’s Champions League s velkým nápisem LIVE (ŽIVĚ) v pozadí, vedle je tematický banner s hráčkami v dresech Barcelony, Arsenalu a dalšího týmu s logem Mastercard. Na boční liště dlaždicového rozhraní úvodní stránky Disney+ se sekce hlásí názvem UEFA Women’s Champions League s tlačítkem Podrobnosti, které směřuje k dalším informacím o celé kolekci.
V nabídce chystaných utkání jsou uvedeny také dvojice Juventus vs. Benfica, Barcelona vs. Bayern München, Arsenal vs. OL Lyonnes a Paris FC vs. OH Leuven. U těchto zápasů je datum 7. října s časovými bloky 18:25–21:00 a 20:40–23:15 podle konkrétního duelu. Všechny uvedené položky mají v popisu rok 2025. Přehled je uspořádán do horizontálního menu s klubovými logy na kartách, které odpovídají prezentaci sportovních přenosů.
-lukpol-
# Disney+ # VOD # SVOD # menu # Liga mistryň UEFA
Autor textu MediaGuru
Vedení v úterý večer po 20:00 udržel seriál Případy mimořádné Marty,
a to i přes návrat seriálu Polabí.
# Aktuality # Marketing # Retail
Kaufland mění svůj věrnostní program Kaufland Card na novou verzi Card
Xtra. Zákazníci nově získají bod za každých 10 Kč nákupu místo
dosavadních 100 Kč a body budou moci měnit za vybrané produkty zdarma.
Asociace televizních organizací, která je zadavatelem výzkumu televizní
sledovanosti, se bude nově majetkově podílet na firmě, která ji data
dodává. Co tato transakce znamená pro televizní trh a proč k ní
dochází, vysvětluje jednatel asociace Michal Jordan.