Autor textu Kateřina Straková
Pivní značka Desperados, která se vyznačuje příchutí tequily, přechází od nového roku z distribuce společnosti Ultra Premium Brands ke společnosti Heineken.
Heineken u novinky na příští rok plánuje především rozšíření počtu míst, kde bude k dostání. Širší pokrytí bude mít v hypermarketech a supermarketech nadnárodních řetězců, u čerpacích stanic, ale také ve vybraných barech a klubech, kde ji podpoří promoakce s hosteskami. Dále se Desperados představí ve všech nadnárodních řetězcích při vybraných outdoorových akcích.
V obchodní síti se bude Desperados nabízet za doporučenou prodejní cenu 24,90 Kč, což je o polovinu méně než dosud.
Značka Desperados, jež cílí především na dospělé studenty a mladé lidi, charakterizuje nespoutanost a odvaha zkusit nové a nepoznané věci.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Po roce vysílání skončil v terestrickém vysílání Českých
Radiokomunikací dětský kanál TraLaLa TV. Šlo o jedinou konkurenci
dětskému kanálu České televize v pozemním vysílání. Žádnou jinou
cestou šířen nebyl.
Česká spořitelna ve spolupráci s kreativním studiem Boldie Collective
představila podcast Ve svém. Prostřednictvím rozhovorů s odborníky se
zaměřuje na témata spojená s bydlením, financováním nemovitostí a situací na realitním trhu.
Oneplay Sport připraví na nedělní 318. derby pražských klubů Sparta a Slavia speciální vysílání. Poprvé při přenosu Chance Ligy zapojí do
zápasového studia diváky. Televizní produkce zároveň využije 20 kamer
včetně dronu.