Autor textu Kateřina Straková
Digitální agentura Bubble rozšířila tým o tři experty se zkušenostmi z digitálního marketingu a sociálních médií, a to o Michaelu Pechanovou, Miloslava Nosovského a Matěje Humpála.

Michaela Pechanová přišla z agentury Zaraguza, kde se věnovala převážně komunikaci pro značky Škoda Auto, AXE a Finlandia Vodka. Stála i za kampaní „Škoda Bez Starostí “ a „Pomoz svému zrcadlovkáři“ pro Olympus. V minulosti pracovala také například pro Zoot či agenturu Nydrle. V Bubble působí jako kampaňový Idea Maker napříč klienty agentury a jako copywriter pro T-Mobile a Havana Club.
Miloslav Nosovský má za sebou deset let zkušeností s reklamou, v minulosti působil například jako Creative Director Design Lab, kde měl na starost například projekty pro Xerox Czech Republic & Slovakia, Mustang Shoes či Peugeot. V Bubble nastoupil na pozici Art Director & Idea Maker.
Matěj Humpál nastupuje na pozici Lead Developer. Přichází ze společnosti Medio Interactive jako PHD developer. Předtím byl vedoucí týmu vývojářů ve společnosti Jyxo. V Bubble zastává pozici Lead Developer (vedoucí vývojář).
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Přímý přenos ze slavnostního zahájení zimních olympijských her
2026 sledovalo na sportovním kanále České televize 1,2 mil. diváků
starších 15 let a 1,25 mil. diváků starších 4 let. Šlo o nejlepší
výsledek večera a také celého pátečního dne. Stanice ČT zaznamenaly
v hlavním vysílacím čase necelý poloviční podíl na sledovanosti.
Celkový zásah slavnostního zahájení představoval 2,5 milionu diváků.
Jedná se o nejsledovanější zahájení od ZOH v Soči.
Marlenka se vrátila s kampaní do televize. Na svátek sv. Valentýna
připravila limitovanou edici Malinové medové kuličky.
Streamovací služba SkyShowtime zpřístupnila v Česku novou sekci s názvem
Kanály.