Autor textu MediaGuru
Do marketingu advokátní kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal nastupuje
Lucie Šmídová.
Do marketingu advokátní kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal nastupuje na pozici business development manažerky Lucie Šmídová. Rozšíří tak marketingový tým, který vede Dominik Hrodek.
Lucie Šmídová dříve působila na podobné pozici v Taylor Wessing a Peterka & Partners. „V podstatě nepozorovaně a tiše jsme vyrostli do kanceláře, ve které pracuje okolo sedmdesáti profesionálů. Abychom na trhu dále rostli, využívali efektivně značku Deloitte Legal, musíme být ještě více aktivní i na poli business developmentu a marketingu,“ vysvětluje posilování týmu Jan Spáčil, advokát a vedoucí partner advokátní kanceláře.
„Profesionální marketing a business development je dnes součástí přístupu k zákazníkům i v oblasti právních služeb. Realizujeme pro klienty komplikované a prestižní projekty a nabízíme i inovativní technologické produkty, které musíme na trhu kvalitně představit,“ dodává Dominik Hrodek.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Air Bank v upravené reklamní komunikaci sází na kamarádské vztahy a rychlejší tempo.
Český rozhlas navrhuje stažení návrhu zákona o médiích veřejné
služby. Podle něj je norma právně i věcně nedopracovaná, ohrožuje
nezávislost médií veřejné služby a vytváří nejistotu kolem jejich
financování i postavení v mediálním systému.
Česká verze seznamovací reality show Are You The One? odstartuje 8. června
na platformě Prima+. Pořadem budou provázet Gabriela Gášpárová a Petr
Havránek.