Autor textu Kateřina Straková
Do agentury PR.Konektor nastoupil začátkem března Petr Pařízek. Na pozici account director vede tým korporátní komunikace. Jeho klíčovým úkolem bude rozvíjet služby zaměřené na budování a ochranu firemní reputace.

„S příchodem Petra Pařízka chceme dále posilovat naše kompetence nejen v korporátní a krizové komunikaci, ale i v oblastech issue management, komunikace změny či Public Affairs, “ uvedl Radek Vítek, výkonný ředitel PR.Konektoru.
Petr Pařízek přichází do PR.Konektor z Ogilvy, kde pracoval přes osm let. Od roku 2012 vedl tým korporátní komunikace. Podílel se na přípravě a realizaci PR strategií a projektů krizových komunikací v oblasti průmyslu, financí, logistiky, technologií, oborových asociací i veřejného sektoru, například pro klienty AXA, Doosan Škoda Power, Unipetrol, Benzina, Nexen Tire, GE Money, Evropský parlament, UPC, DB Schenker, Velux, Unie výrobců a dovozců lihovin, Exekutorská komora ČR. U některých klientů dočasně působil i v roli externího tiskového mluvčího.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Značka Toblerone představila projekt The Ultimate Gift, jehož součástí je
limitovaná série křišťálových replik čokolády vytvořených
společností Swarovski.
Ženské finále letošního Wimbledonu, které patřilo výhradně českým
hráčkám, se stalo pořadem sobotního televizního dne. Prima měla v sobotu
díky přímému přenosu nejvyšší podíl.
Nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20:00 v divácké skupině
starší 15 let byl seriál Zákony vlka. Následoval čtvrtfinálový zápas
na fotbalovém MS a film Andělé a démoni. Oba tyto pořady měly zároveň
večer nejvyšší sledovanost v 15–54.