Autor textu MediaGuru
Startup DoDo prochází transformací a vzniká skupina DoDo Group, v jejímž
čele bude stát dosavadní CEO DoDo Michal Menšík.
Logistický startup DoDo prochází transformací a po zahraniční expanzi mění strukturu. Vzniká skupina DoDo Group, v jejímž čele bude stát dosavadní CEO DoDo Michal Menšík. Provozním ředitelem skupiny se stává Martin Marek, který dočasně zastane rovněž roli CEO pro Českou a Slovenskou republiku.
„Český trh pro nás vždy bude atraktivní, a hlavně mimořádnou výzvou, protože je i oproti západní konkurenci nesmírně vyspělý, a dává prostor zkoušet nové věci a neustále posouvat zákaznickou zkušenost. Zároveň ale dozrál čas plně se vrhnout také do zahraniční expanze, čemuž musíme přizpůsobit i naši organizační strukturu. Vznik DoDo Group nám umožní dále rozvíjet služby na domácím trhu, ale zároveň se naplno a cílevědomě věnovat i právě expanzi na klíčové trhy,” vysvětluje pozadí změny Michal Menšík z nově nabyté pozice CEO DoDo Group.
Společnost DoDo na domácím trhu každoročně roste, ale čím dál vyšší prioritou je pro startup také zahraniční expanze. I v době pandemie se firma etablovala v Maďarsku, posílila pozici na Slovensku a růst má také v Polsku a Bulharsku. V rozšiřování svých služeb za hranice chce firma dál pokračovat a připravuje také vstup na německý a rakouský trh.
-mav-
# internet # lidé # distribuce # logistika # management # Michal Menšík # Martin Marek # Dodo Group
Autor textu MediaGuru
Seznam Zprávy rozšiřují obsah o novou rubriku Zdraví+, která se zaměří
na prevenci, zdravý životní styl a návody k řešení zdravotních
problémů. Její obsah bude částečně placený, což je na Seznam Zprávách
novinka.
Hodinové sazby komunikačních agentur v Česku letos meziročně vzrostly
zhruba o šest procent. Podle Asociace komunikačních agentur jde ale spíše
o pozvolnou korekci než plošné zdražení, trh dál brzdí tlak klientů na
rozpočty.
Zástupce CNN International Commercial Wallid Chamak označil CNN Prima News za
jeden z nejúspěšnějších projektů v rámci mezinárodní spolupráce.