Druhá řada Zrádců půjde nově do kin, nabídne i aftershow a podcasty
Rozšíření do kin, nová talkshow, besedy nebo podcasty doprovodí druhou
řadu psychologické reality Zrádci.
Druhá řada seriálu Zrádci bude mít hned od začátku několik nových přidružených kanálů. Diváci budou moct sledovat aftershow Zrádci: Ze záhrobí s vypadlými hráči. Vysílat se bude v neděli na TV Prima hned po skončení Zrádců. Novinkou bude také zařazení kinoporjekcí po každém odvysílaném dílů Zrádců či exkluzivní event.
Kinoprojekce s besedou ke každému dílu se odehrají v rámci sítě Cinestar, celkově se uskuteční nejméně 169 projekcí. Pokračovat bude i série podcastů a v plánu je také event ke startu druhé řady za účasti Vojtěcha Kotka. Novinky představil generální ředitel Primy Marek Singer na čtvrteční tiskové konferenci k podzimnímu programu TV Prima.
Druhá řada Zrádců odstartuje na TV Prima 14. září a na platformě Prima+ od 7. září. Vysílacím dnem je opět neděle.
V lineárním TV vysílání sledovali první řadu Zrádců především mladší diváci, ve skupině 15-54 dosahovala v průměru na 20% podíl. V univerzální divácké skupině 15+ se průměrná sledovanost pořadu pohybovala kolem 460 tisíc. diváků (zdroj: ATO-Nielsen).
-mav-
# podcast # TV # Zrádci # kino # VOD # Cinestar # projekce
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Středeční večer pro seriál Polda, poté Vyprávěj
Nejvyšší sledovanost ve středu po 20:00 v divácké skupině starší
15 let měl seriál Polda. Následoval seriál Vyprávěj, který zároveň
zaznamenal nejvíce diváků ve skupině 15–54.
Arena Sport bude od 15. srpna součástí skupiny Kanal1
Slovenské sportovní stanice Arena Sport změní od poloviny srpna své názvy
i vizuální identitu. Kanály Arena Sport 1 a Arena Sport 2 budou nově
vysílat pod značkou Kanal1 Sport a Kanal1 Xtra, rebranding se dotkne také
dalších stanic ze skupiny včetně dětského programu Rik.
Předsedou představenstva PNS je Ivo Kalík, střídá Víta Rozsypala
První novinová společnost (PNS) mění po více než sedmi letech vedení.
Z pozice předsedy představenstva odchází Vít Rozsypal, kterého nahrazuje
manažer Ivo Kalík.