Eduscho se na českém trhu spojuje s Kohákem
Eduscho při svém vstupu na českém trhu spolupracuje v reklamní kampani
s Jakubem Kohákem.
Na český trh vstupuje německá značka kávy Eduscho, jež patří do portfolia společnosti Tchibo. Její launch podporuje reklamní kampaň s hlasem Jakuba Koháka.
Značka Eduscho, jež byla založena v roce 1924 v Brémách, svůj název odvozuje od svého zakladatele Eduarda Schopfa. Profiluje se jako nekomplikovaná, hravá, přátelská a zábavná káva pro všechny. Zaměřuje se zároveň na všechny přípravy kávy.
Na český trh uvádí Eduscho šest výrobků z každé kávové kategorie: v zrnkové kávě nabídne Caffé Crema a Espresso Intenso, v instantní kávě Instant Crema a Instant Classic a v pražené mleté kávě Classic Coffee Traditional a Classic Ceffee Strong.
Eduscho má na českém trhu ambici navázat na svůj úspěch z okolních trhů, ze slovenského a rakouského. Její chuťový profil je připraven tak, aby vyhovoval preferencím českého zákazníka, proto přináší vyvážené směsi zrn Robusta a Arabica, respektive pouze směsi zrn Robusta.
„Značka je součástí kávové nabídky firmy Tchibo od roku 1997 a s jejím vstupem na český trh jsme od základu přepracovali její positioning, produktové portfolio, design obalů i komunikaci tak, aby lépe odpovídala vkusu moderních spotřebitelů a mohla oslovit i mladší cílovou skupinu,“ říká Michaela Pokorná, marketingová manažerka kávy Tchibo ČR/SR, a dodává: „Eduscho je jednoduše dobrá káva za fér cenu, káva s osvědčenou kvalitou, která má zároveň bavit a přinášet radost do života. Značka se nestaví do role znalce, ale do role přítele tak, aby se v ní zákazník.“
Uvedení značky provází silná reklamní kampaň s hlasem Jakuba Koháka. K vidění je v televizi, na internetu a na sociálních sítích, včetně Facebooku, Instagramu, YouTube, TikToku a Pinterestu. Součástí podpory bude i sampling ve vybraných řetězcích. Marketingově bude k vidění Eduscho následující tři roky. Kampaň využívá mezinárodní kreativu, kterou pro český trh adaptuje agentura B&T.
Další informace o uvedení značky Eduscho na českém trhu je možné si přečíst také v rozhovoru s marketingovým ředitelem společnosti Tchibo CZ a SK Steffenem R. Saemannem.
-stk-
# reklama # kampaň # Jakub Kohák # launch # káva # Tchibo # B&T # Eduscho
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Votápková a Justián se v Publicis Groupe posouvají do nových rolí
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie se zaměřila na obchod, marketing a crossmediální plánování
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
ČSOB spustila letní kampaně pro klienty, mladé i děti
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.