Autor textu MediaGuru
Electrolux spustil globální kampaň, která představuje pračky a sušičky
řady 900 v kontextu švédských hodnot a životního stylu.
Společnost Electrolux představila novou globální reklamní kampaň s názvem „Wash Life Balance“, která se zaměřuje na oblast péče o prádlo. Kampaň zdůrazňuje výkonnost spotřebičů značky, konkrétně pračky a sušičky řady Electrolux 900, a současně odkazuje na švédské hodnoty a přístup k životu.
Ústředním motivem kampaně je myšlenka, že chytrá technologie umožňuje trávit méně času domácími pracemi a více času samotným životem.
Jádrem kampaně je minutový spot, natočený švédským režisérem Jesperem Ericstamem. Film sleduje mladý pár, který tráví čas výrobou kánoe nebo přípravou kávy. Jejich pomalý životní rytmus je v kontrastu s rychlým pracím cyklem pračky Electrolux.
Zdroj: Electrolux
Kampaň byla spuštěna 15. srpna a poběží v televizi, na digitálních a sociálních kanálech i v retailu. Zaměřuje se na regiony Asie, Austrálie a Evropy a je připravena v modulárním formátu, aby ji bylo možné přizpůsobit jednotlivým trhům.
Novinka navazuje na nedávnou kampaň „Tough Being Beautiful“. Vznikla ve spolupráci s agenturou Publicis London.
-mav-
# reklama # kreativa # značka # brand # Electrolux # globální kampaň
Autor textu MediaGuru
První novinová společnost (PNS) mění po více než sedmi letech vedení.
Z pozice předsedy představenstva odchází Vít Rozsypal, kterého nahrazuje
manažer Ivo Kalík.
Kriminální seriál Specialisté bude na obrazovce TV Nova pokračovat novými
díly. Zahájilo natáčení dvanácté řady.
Od podzimní sezóny se ve vysílání hlavního kanálu TV Nova objeví díly
Ordinace v růžové zahradě, které už byly distribuovány na platformě
Oneplay a dříve na Voyu. Zamířit by měly do večerního vysílání.