Autor textu MediaGuru
Tváří nové kolekce zimního oblečení Lidlu je Ester Ledecká, česká
snowboardistka a alpská lyžařka.
Tváří nové kolekce zimního oblečení obchodního řetězce Lidlu je Ester Ledecká, snowboardistka a alpská lyžařka. Akci zahajuje nabídka dětského oblečení, které bude v prodejnách k dostání od 17. října a na e-shopu o něco dříve.
„Jsem velmi ráda, že prostřednictvím této kolekce mohu přispět a podílet se na propagaci a dostupnosti sportu mezi dospělými i dětmi,“ říká sportovkyně. Kromě oblečení budou do nabídky zařazeny také lyžařské helmy, batohy, sluneční brýle i zimní obuv vhodná pro pobyt na horách.
„Těší nás, že se nám pro tuto kampaň podařilo získat právě Ester, kterou společnost Lidl podporuje,“ dodává Michal Farník, jednatel společnosti. V reklamních spotech Ester doprovází herec a moderátor Marek Vašut, který je s produkty Lidlu dlouhodobě spjatý.
V nabídce všech prodejen Lidl i e-shopu bude funkční spodní prádlo, lyžařské bundy, kalhoty i rukavice. V rámci tří akčních nabídek plánovaných v průběhu října a listopadu budou mít zákazníci možnost pořídit zimní výbavu .
Na Slovensku je tváří zimní kolekce Lidlu sjezdová lyžařka Veronika Velez-Zuzulová, kampaň zde běží od začátku října.
-zue-
Autor textu MediaGuru
Vítězem výběrového řízení na strategického a kreativního partnera
T-Mobilu se stala agentura VML.
Česká televize zařadí více než dvě desítky pořadů k životnímu
jubileu herečky Jiřiny Bohdalové.
Nejsledovanějším pořadem středečního večera po 20:00 byl v divácké
skupině starší 15 let seriál Kamarádi. Následovaly Extrémní proměny,
které zároveň získaly nejvyšší sledovanost v 15–54.