Autor textu Martina Vojtěchovská
Ve čtvrtek 22. října 2015 se v Adam Gallery v Brně uskuteční již 3. ročník veletrhu eventových služeb Event Day. Připraveny jsou prezentace firem z oboru zážitkového marketingu. Na jednom místě jsou k vidění firmy, které nabízejí pronájem prostor, gastronomické služby, květinové dekorace nebo zajišťují netradiční doprovodný program.
Návštěvníci budou moci vyzkoušet Školu sushi, ochutnat víno výrobce Víno Hruška nebo drinky z Tropical baru, které budou netradičně servírované – do igelitového sáčku. K dispozici budou i interaktivní fotokoutky. Vyzkoušet bude možné Crazy bubbles – fotbal v bublině. Představí se i Resort Svatá Kateřina, Wellness Hotel Patince nebo My Food truck - mobilní prodejna potravin a delikates. Zastoupeny budou i firmy nabízející prostory pro konference a kongresy: PVA Expo Praha a Veletrhy Brno.
Souběžně se uskuteční vzdělávací akce o vizuální komunikaci: Den signmakingu, kde je možné zhlédnout ukázku z putovní výstavy světoznámého architekta a designéra Bořka Šípka.
Více informací naleznete zde.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Umělá inteligence má podle Čechů potenciál změnit způsob, jakým
nakupují online. Třetina zákazníků by při nákupech využívala AI
asistenty, kteří by jim pomáhali s výběrem produktů, porovnáním
nabídek nebo bezpečnějším placením.
Primark spustil globální kampaň Iconic Value, v jejímž rámci snižuje
ceny stovek vybraných oděvních modelů napříč dámskou, pánskou
i dětskou kolekcí. Cenové úpravy doprovází také změny v prezentaci
prodejen a komunikace zaměřená na kvalitu a poměr ceny a hodnoty.
Repríza seriálu Případy mimořádné Marty zvítězila i ve čtvrtek po
20:00 ve všech hlavních diváckých skupinách. Následoval seriál Most! a první díl minisérie Sandokan.