Autor textu Kateřina Straková
Společnost Kraft Foods odstartovala novou komunikační strategii pro značku Figaro. Jedná se o další krok v rámci relaunche značky, který započal novým designem obalů a bude pokračovat řadou dalších aktivit.
Kampaň, jejímž cílem je budovat hodnoty značky Figaro, staví na malých radostech každodenního života a má spotřebitelky inspirovat k tomu, aby si je dokázaly vychutnat. S tím koresponduje i nový slogan kampaně „Udělej si radost“. Emotivní chvíle v něm umocňují tabulkové čokolády Figaro.
Na spoty, které budou na televizních obrazovkách k vidění od 25. 2., bude v druhé vlně kampaně navazovat inzerce v tiskových a digitálních médiích a in-store podpora. Na kreativě kampaně se podíleli Tomáš Belko, Alena Neubauerová a Petra Biró z agentury Ogilvy&Mather. Hudbu složil Michal Novinski. Tým accountů vedl Martin Petrásek.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
YouTube rozšiřuje nástroje pro rodiče a dospívající uživatele. Nové
funkce mají umožnit lépe regulovat sledování krátkých videí,
zpřehlednit správu dětských účtů a upravit pravidla pro doporučování
obsahu.
Nová kampaň značky české kimchi Beavia „Tak si mě vem!” startuje
15. ledna.
Generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral se vyjádřil ke své
schůzce s ministrem kultury Otou Klempířem.