Autor textu Kateřina Straková
STES/Fotbalová asociace České republiky se rozhodla využít kreativní platformu Future Bakery pro vytvoření nového fotbalového pokřiku národního týmu.
Česká reprezentace hledá pokřik, který bude vyjadřovat národní hrdost, srdce a duši nejen na tribunách, ale i na hřišti. „Rádi bychom vybrali něco motivujícího a nabíjejícího, co bude vycházet z hodnot, které chceme vidět u hráčů i fanoušků. Z hodnot, které jsou nové generaci českého fotbalu vlastní,“ říká Luboš Koželuh, ředitel STES. Cílem je, aby nový pokřik pomáhal vytvářet skvělou atmosféru na tribunách.
Future Bakery sdružuje tisíce tvůrců z řad profesionálů, studentů a kohokoliv, kdo má chuť tvořit a přicházet s nápady. Zapojit se do této platformy i do projektu může každý. Stačí jen poslat svůj návrh nového fotbalového pokřiku přes stránky Future Bakery a pokud bude vybrán, jeho autor získává finanční odměnu 50 000 korun. Top pět nápadů bude oceněno lístky na kvalifikační utkání ME 2016, dresy, účastí na trénincích aj.
Future Bakery bylo založeno Robertem Peňažkou a Petrem Topinkou.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
V programové pozici služby Oneplay si významně pomohl nový kanál Prima
sport, který se posunul na vyšší programové pozice. Naopak citelně
ponížily kanály Kanal1 Sport.
Čeští rodiče letos utratí za školní pomůcky více než loni. S nákupem
začali také dřív. Rovněž slevy a speciální nabídky hledají
intenzivněji než v předchozích letech. Situaci mapovaly výzkumy NMS Market
Research a Perfect Crowd pro Allegro.
Použité učebnice lze do konce srpna prodat na Knihobotu s vyšším podílem
pro prodávající. Místo obvyklých 60 % obdrží plnou částku.