Autor textu MediaGuru
Společnost GrandOptical si na nadlinkovou komunikaci i sociální média volí
agenturu DDB.
GrandOptical si ve výběrovém řízení na zajištění nadlinkové komunikace a sociálních médií vybrala kreativní agenturu DDB. Ta bude kromě standardních aktivit na podporu obchodu a značky realizovat také kampaň s BESIP zaměřenou na důležitost korekce vad zraku u řidičů.
„Primárně chceme posilovat vnímání GrandOptical jako partnera pro komplexní péči o zrak, což zahrnuje měření, poradenství a nákup brýlí. Průběžně budeme s agenturou realizovat i menší taktické kampaně k dalším tématům,“ popisuje Anna Davídková, ředitelka marketingu GrandOptical, a dodává: „Od DDB si slibujeme nápady, tvořivost a efektivitu.“
„Společně s klientem chceme značku přiblížit cílové skupině, a přispět tak ke vnímání značky jako partnera péče o oči, a zároveň připomenout zákazníkům, jak je důležité, aby se o svůj zrak starali,“ říká Mikey Tucker, kreativní ředitel DDB.
-stk-
# sociální sítě # reklama # kampaň # tendr # GrandOptical # optika # DDB
Autor textu MediaGuru
Růst českého trhu marketingové komunikace byl v roce 2025 tažen nejen
mediálními, ale výrazně také nemediálními kanály, uvádí expertní
zpráva AKA.
Hodinové sazby komunikačních agentur v Česku letos meziročně vzrostly
zhruba o šest procent. Podle Asociace komunikačních agentur jde ale spíše
o pozvolnou korekci než plošné zdražení, trh dál brzdí tlak klientů na
rozpočty.
Zástupce CNN International Commercial Wallid Chamak označil CNN Prima News za
jeden z nejúspěšnějších projektů v rámci mezinárodní spolupráce.