Grig otevírá samoobslužný kiosek s jedlým hmyzem
V obchodním centru Olympia v Brně otevřela společnost Grig samoobslužný
kiosek s jedlým hmyzem.
V obchodním centru Olympia v Brně otevřela společnost Grig svůj první samoobslužný kiosek s produkty z jedlého hmyzu.
Samoobslužný kiosek nabízí zákazníkům jednoduchý a pohodlný způsob nákupu produktů z hmyzu. Stačí si vybrat produkty a následně je zaplatit pomocí QR kódu nebo platebního terminálu. Na kiosek dohlíží kamerový systém s umělou inteligencí, která vyhodnocuje, zda-li zákazník zaplatil požadovaný počet produktů.
Nový kiosek nabízí širokou škálu produktů z hmyzu, včetně sušeného hmyzu nebo třeba cvrččích chipsů. „Věříme, že tato novinka přinese zákazníkům nový zážitek z nakupování. Jsme jídlo budoucnosti, a proto jdeme s dobou. Snažíme se zákazníkům umožnit nakupovat netradičně, jako v budoucnosti. Věřím, že za několik let, bude většina obchodů samoobslužných a na celý nákupní proces budou dohlížet kamery s umělou inteligencí,“ říká zakladatel společnosti Grig Adam Dostál.
Do budoucna plánuje Grig otevřít další samoobslužné kiosky s produkty z hmyzu v různých částech České republiky.
-stk-
# retail # expanze # umělá inteligence # samoobslužné kiosky # AI # Grig # jedlý hmyz # Olympia
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Votápková a Justián se v Publicis Groupe posouvají do nových rolí
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie se zaměřila na obchod, marketing a crossmediální plánování
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
ČSOB spustila letní kampaně pro klienty, mladé i děti
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.