Autor textu MediaGuru
Grohe spouští informační kampaň, jejímž cílem je upozornit na nedostatek
vody i možnosti, jak vodní zdroje šetřit.
Společnost Grohe, vyrábějící sanitární techniku do kuchyně a koupelen, odstartovala novou informační kampaň. Jejím cílem je rozšířit povědomí o nedostatku vody a ruku v ruce s tím ukázat, jak snadno lze vodní zdroje ušetřit.
Kampaň odstartovala 15. května spuštěním informační microsite voda.ltd, web je podpořen na Facebooku a Instagramu. Součástí je také spolupráce s influencerem Kovym, jenž si vyzkouší, jaké by to bylo fungovat s omezeným množstvím vody, konkrétně 70 litrů na den. Celý průběh bude možné sledovat na jeho sociálních sítích pod hashtagem #zachranvoduchallenge.
„Pro společnost Grohe je odpovědné a ohleduplné využívání přírodních zdrojů naprostou samozřejmostí, což se odráží i v našich marketingových kampaních. Je to pro nás každodenní výzva i radost zároveň. Ochrana vody je velmi aktuálním tématem, kterému je nutné se více věnovat a upozorňovat na celou problematiku,“ vysvětluje za Grohe Václav Kužílek, senior digital marketing a e-commerce coordinator.
Za účelem kampaně se firma spojila také s vědeckou skupinou z pražské VŠCHT, jež poskytla o vodě aktuální data. „Věříme, že tímto způsobem komunikace oslovíme nejen širokou veřejnost, ale i budoucí generace, které budou hrát klíčovou roli v udržitelném rozvoji společnosti. Od kampaně si slibujeme, že se lidé zamyslí jak mohou přispět k ochraně vody, která je v přírodě stále cennější. Planetu máme přece jen jednu,” dodává Kužílek.
Pod kampaní je podepsána agentura Story TLRS. PR zajišťuje Topic PR.
-stk-
# reklama # kampaň # influencer # Kovy # Story TLRS # Grohe # voda
Autor textu MediaGuru
Oneplay nově zařazuje do své nabídky vizuální prvek hořícího krbu,
který propojuje se svými klíčovými formáty.
Velikonoční benefiční speciál pořadu Peče celá země, který v pondělí vysílala Česká televize na svém hlavním programu ČT1, letos přispěl sbírce Pomozte dětem částkou 15,7 milionu Kč. Jde o rekordní výsledek spojený s tímto formátem. Pořad sledovalo 792 tisíc diváků starších 15 let při podílu na publiku 22,6 %, celkový zásah dosáhl 1,2 milionu diváků. Podle České televize šlo o nejvyšší sledovanost benefičního speciálu od jeho premiéry v roce 1999. Do letošního velikonočního dílu se zapojily osobnosti jako Richard Genzer, Daniela Brzobohatá, Karel Kovář, Pokáč, Pavla Tomicová nebo Zuzana Zlatohlávková. Projekt Pomozte dětem, který společně organizují Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize, dlouhodobě podporuje ohrožené a znevýhodněné děti. Vybrané prostředky směřují například na kompenzační pomůcky, odbornou péči nebo vzdělávací a volnočasové aktivity.
Série videí a vizuálů ukazuje, s jakým nasazením se mladí vědci
věnují tomu, co je baví.