Autor textu Kateřina Straková
Hamé spustilo novou televizní kampaň s českými biatlonovými reprezentanty – Gabrielou Soukalovou, Ondřejem Moravcem a Michalem Šlesingrem.
V televizních spotech, které jsou nasazeny ve všech hlavních televizních stanicích, propagují výběrové Extra džemy s vysokým podílem ovoce, Pražskou šunku z řady Vynikající kvalita a paštiku Májka s novými recepturami. „Snažili jsme se využít dvojsmyslnosti sportovního komentáře. Snad takové průpovídky jako ,na výsledku se určitě projeví taktika mazání´ nebo ,vjíždí do ostré zatáčky´ zaujmou nejen sportovní fanoušky,“ vysvětluje Marcela Mitáčková, ředitelka pro marketing a vývoj společnosti Hamé.
Televizní spoty doprovází komunikace v rozhlase, na internetu, v tisku
a v outdooru. Kampaň doplní rovněž soutěž pro fanoušky biatlonu o zájezd na finále světového poháru v norském Oslu. Až do 28. února mohou soutěžící nahrávat svá originální videa vyjadřující podporu českého biatlonu na web www.fandimebiatlonu.cz.
Pod kampaní je podepsána agentura Konektor. Režie spotů se ujal Jakub Hussar.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
WPP představila plán Elevate28, chce zjednodušit strukturu a opustit
holdingové uspořádání. Postupně také plánuje opustit model účtování
podle odpracovaného času a kapacit.
Art director skupiny Prima Václav Krejčí zveřejnil krátké video „Asia
Praha“, v němž pomocí umělé inteligence stylizoval metropoli do
vizuální estetiky inspirované show Asia Expres.
Předseda Poslanecké sněmovny a vládního hnutí SPD Tomio Okamura přijal
pozvání do debatního pořadu České televize Otázky Václava Moravce.