Autor textu Kateřina Straková
Společnost Henkel ČR uvádí na český nový prací prostředek Palmex 2v1 Orchid & Lemongrass, který v sobě spojuje výhody pracího prášku i aviváže. Tímto krokem dochází k rozšíření medium segmentu pracích prostředků o produkty 2v1, které doposud v této cenové kategorii na trhu nebyly k dispozici.
V rámci uvedení této novinky bude využito široké marketingové podpory. Její součástí bude nejen PR komunikace a internetová kampaň na serveru www.palmex.cz, ale i televizní reklama, jež se v televizi objeví na začátku června 2012.
V místě prodeje budou využity POS materiály (plakáty, wobblery, shelf stoppery, paletové dekorace apod.). Ve vybraných obchodech pak budou připraveny speciální promo aktivity, zaměřené na atraktivní zaváděcí ceny či různé katalogové a kuponové akce.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
YouTube rozšiřuje nástroje pro rodiče a dospívající uživatele. Nové
funkce mají umožnit lépe regulovat sledování krátkých videí,
zpřehlednit správu dětských účtů a upravit pravidla pro doporučování
obsahu.
Nová kampaň značky české kimchi Beavia „Tak si mě vem!” startuje
15. ledna.
Generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral se vyjádřil ke své
schůzce s ministrem kultury Otou Klempířem.