Autor textu Kateřina Straková
Služba ICQ 8, která patří do portfolia CET 21, je k dispozici uživatelům zdarma i v české verzi. Kromě chatování prostřednictvím zpráv mohou uživatelé využívat i HD videohovory, videochaty a propojení se sociálními sítěmi – s účtem na Facebooku i službou Google Talk.
„Díky službě ICQ mají uživatelé kontinuální přístup k aktuálnímu zpravodajství a zajímavým článkům z našich magazínů. Toto propojení se nám osvědčilo v předchozí verzi ICQ a proto jsme se snažili tuto výhodu uživatelům ICQ ponechat,“ říká Pavel Krbec, ředitel sekce Nových médií skupiny Nova.
Služba ICQ 8 je dostupná nejen na počítačích, ale i v mobilních telefonech a tabletech s podporou operačních systémů Android, iOS, Windows Phone, Blackberry, Symbian, Windows Mobile či prostřednictvím Javy v mobilních telefonech.
-mav-
Autor textu Kateřina Straková
Seriál Polabí zůstává čtvrtečním pořadem večera po 20:00 v divácké
skupině starší 15 let, kde má vyšší sledovanost než další souběžně
vysílané seriály. V 15–54 je situace vyrovnanější a o několik tisíc
diváků více si připsal seriál Bratři a sestry.
Přímé přenosy ze skupinových zápasů české reprezentace na MS ve fotbale
nabídnou ČT sport i Nova. Vysílat se ale budou většinou mimo prime-time.
Grayling oznamuje dvojí povýšení: Iva Gašparová bude řídit fin-tech
tým, Pavlína Plecitá se zaměří na digitál.