Autor textu MediaGuru
Impression Media začíná od 16. dubna klientům poskytovat služby v oblasti
výkonnostního marketingu.
Mediální zastupitelství Impression Media se o možnosti využití vyhledávačů společností Google a Seznam pro cílené reklamní kampaně pro své klienty zajímá již delší dobu. Stejně tak již ve spojení se svými partnery realizovala několik reklamních kampaní v komunitních sítích. Až nyní se ale rozhodla nabídnout komerční správu výše zmíněných reklamních kampaní.
"Po zkušebním období probíhajícím v průběhu roku 2011 uzrál čas na oficiální představení rozšíření poskytovaných služeb. Od ledna 2012 posílil team Impression Media odborník Petr Jindřichovský, který se stal vedoucím nového oddělení zabývajícího se především výkonnostním marketingem," uvedla generální ředitelka Petra Jačková.
Petr Jindřichovský se věnuje on-line marketingovým aktivitám necelých 10 let. Dlouhodobě se zabývá programováním, studováním systémů řízení a optimalizací. Jako specialista starající se o správu výkonnostních kampaní VIP klientů působil např. ve společnosti Seznam.cz či ve společnosti Ataxo Czech.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Nástup AI modelů přináší nová pravidla pro viditelnost značek
v internetovém vyhledávání. Podle Vojtěcha Lamberta z LCG New Media proto
firmy vedle klasického SEO potřebují pracovat také s GEO, tedy
optimalizací pro generativní AI vyhledávače. Jedním z klíčových prvků
je budování konzistentní a důvěryhodné identity značky napříč webem,
včetně PR, sociálních sítí, podcastů a recenzí.
Interaktivní storytelling kombinuje prvky literatury, her, audia i obrazu a umožňuje publiku aktivně ovlivňovat vývoj děje. Trend, který stírá
hranice mezi jednotlivými formáty digitální zábavy, otevírá nové
možnosti autorům i tvůrcům multimediálního obsahu. V Česku na něj
sází například platforma Epos.
YouTube po osmi letech výrazně upraví podmínky svého partnerského
programu. Od února 2027 zvýší limity pro nové tvůrce, zavede minimální
hranici sledovanosti pro monetizaci videí Shorts. Změny se nedotknou
stávajících členů programu, mají ale zpřísnit cestu k reklamním
příjmům pro nové kanály.