Autor textu MediaGuru
Mobilní operátor Mobil.cz spustil novou reklamní kampaň s vánoční
tematikou.
Mobilní operátor Mobil.cz spustil novou reklamní kampaň s vánoční tematikou. Hlavní roli opět ztvárnil režisér a herec Jakub Kohák, který představuje balíčky předplacených karet.
„Našim cílem je upozornit na změny balíčků předplacených karet, u kterých jsme na Vánoce například zdvojnásobili maximální limity stahovaných dat,“ uvedl produktový manažer Mobil.cz Karel Bechník.
Připraveny jsou celkem tři reklamní spoty, jejichž stopáž se mění v závislosti na použitém kanálu. Reklama poběží na stanicích TV Nova a Óčko TV, dále pak na kanále YouTube, Facebooku a Instagramu. Již nyní jsou spoty ke zhlédnutí na YouTube a první a druhý prosincový týden se objeví také v televizi. Za kreativním konceptem kampaně je podepsána konzultační společnost Acomware.
Režie reklamních spotů se ujal Jan Gregor a produkci zajistily společnosti Acomware a Lemmur Production. „Naším záměrem bylo diváky především pobavit. Původní scénky byly natolik odvážné, že i když byl obraz s nahým Jakubem Kohákem na choulostivém místě dokonale rozostřen, na YouTube kanálu nám jej zakázali odvysílat,“ sdělil Jakub Michalovský z konzultační společnosti Acomware.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Za řízení obchodní strategie agentury Mediaplus Prague nově zodpovídá
Pavel Sládek.
Notino zakládá nové oddělení Customer, které sjednotí aktivity
zaměřené na zákaznickou zkušenost, loajalitu, CRM i komunikaci. Novou
oblast povede Matěj Kapošváry, který přichází ze společnosti Shopsys.
# Aktuality # TV & video # Audio
Ministr kultury Oto Klempíř (za Motoristy) v pondělí předloží vládě
zákon, který zruší televizní a rozhlasové poplatky. S jakým rozpočtem
budou ČT a ČRo pracovat, zatím není jasné.