Autor textu Martina Vojtěchovská
Výkonný ředitel společnosti Internet Info a předseda výkonné rady SPIR Ján Simkanič připravil k vydání knihu o politice, médiích a společnosti s názvem České nesvědomí. Obsahuje výběr textů a glos, které zveřejnil na svém blogu simindr.cz.
„Jsou o všem možném – o české politice a médiích, o Nohavicovi, Krylovi, Kunderovi, Mašínech, Entropě i krizi chlapství. Jsou o nás samotných. Jedná se o pokus nasvítit stíny české duše v naději, že je dokážeme snést natrvalo na slunečním světle a smířit se s nimi,“ představuje obsah knihy sám autor a dodává, že texty byly pro účely publikace zredigovány a opatřeny nutnými poznámkami.
Cena tištěné knihy České nesvědomí je 190 Kč (s dobírkou za 250 Kč) a její elektronické verze 90 Kč. Zakoupit ji je možné zde.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Peče celá země zůstává sobotní jedničkou nejen ve večerním
vysílání, ale také v rámci celého dne. Další díl sledovalo 1,2 mil.
diváků starších 15 let.
Zalando představuje novou kampaň zaměřenou na koncept „one-stop shop“,
který , nabízí široký výběr v kombinaci s osobním nákupním
zážitkem.
Přímý přenos ze slavnostního zahájení zimních olympijských her
2026 sledovalo na sportovním kanále České televize 1,2 mil. diváků
starších 15 let a 1,25 mil. diváků starších 4 let. Šlo o nejlepší
výsledek večera a také celého pátečního dne. Stanice ČT zaznamenaly
v hlavním vysílacím čase necelý poloviční podíl na sledovanosti.
Celkový zásah slavnostního zahájení představoval 2,5 milionu diváků.
Jedná se o nejsledovanější zahájení od ZOH v Soči.