Autor textu MediaGuru
Kofola se značkou Jupí představuje novinku sirupů vhodných pro horké
nápoje.
Značka Jupí na trhu uvádí novou řadu svých sirupů. Hřejivé koktejl sirupy je možné pít se studenou vodou, ale plně se rozvinou jako horký nápoj.
Na trhu je v současnosti v prodeji pět variant – Hřejivá Náruč s chutí broskve a čokolády, Hřejivý Dotyk s chutí pomeranče, skořice a hřebíčku, Hřejivý Sen s kombinací zázvoru, medu a citronu, Hřejivý Orient s grepem, badyánem a zázvorem a Hřejivé Srdce spojující meduňku, badyán a zázvor. Již nyní jsou k dostání v obchodech Globus, Tesco a Albert, přičemž v posledních dvou jmenovaných je nabídka doplněna i o speciální příchutě.
Po celou zimní sezónu budou novinky podpořeny marketingovou kampaní, jež bude navazovat na letní vlnu komunikace značky. „Kampaň je v první řadě o zahřívání. Protože Hřejivé koktejl sirupy tu jsou od toho, aby zahřály a vnesly sluníčko do chladného, sychravého dne,“ popisuje na dotaz MediaGuru.cz brand manažerka Petra Dusilová. K vidění bude v televizi, na sociálních sítích a dalších komunikačních kanálech.
-stk-
Autor textu MediaGuru
YouTube rozšiřuje nástroje pro rodiče a dospívající uživatele. Nové
funkce mají umožnit lépe regulovat sledování krátkých videí,
zpřehlednit správu dětských účtů a upravit pravidla pro doporučování
obsahu.
Nová kampaň značky české kimchi Beavia „Tak si mě vem!” startuje
15. ledna.
Generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral se vyjádřil ke své
schůzce s ministrem kultury Otou Klempířem.