Autor textu MediaGuru
Mezinárodní soutěž mediální kreativity Festival of Media zveřejnila
shortlistované práce. Česko v užších nominacích zastupuje kampaň
Fofrtaška 2.0.
Kampaň Fofrtaška 2.0, kterou loni připravily agentury Fuse, DDB FTW a OMD pro klienta Kaufland, je jako jediná z Česka na shortlistu mezinárodní globální soutěže Festival of Media. Ta každoročně oceňuje nejlepší počiny v oblasti mediální kreativity a plánování.
Fofrtaška se dostala na shortlist hned ve dvou kategoriích: Nejlepší komunikační strategie a Nejlepší virální kampaň. V prvně jmenované je na shortlistu celkem deset prací, ve druhé zmíněné jde o šest prací. Vítězové budou vyhlášeni 6. června.
Zdroj: Kaufland
Kampaní Fofrtaška 2.0 oznámila společnost Kaufland Česká republika pokračování své spolupráce s esportovým týmem Sinners. Limitovaná edice nákupní tašky na kolečkách byla inspirována nevěrnějšími zákazníky tohoto obchodního řetězce – seniory, oslovit a zaujmout pak měla zejména mladší cílovou skupinu. Fanouškům a hráčům proto nabídla např. i panel na solární záření určený k nabíjení herního gearu nebo telefonu.
Kampaň Fofrtaška uspěla už loni i na největší reklamní soutěži Cannes Lions, kde získala bronzového lva.
Na shortlistu globálních cen Festival of Media mají celkově nejvíce nominací agentury EssenceMediacom (58) a PHD (57).
-mav-
# Kaufland # soutěž # Fuse # OMD # shortlist # DDB FTW # Festival of Media # Fofrtaška
Autor textu MediaGuru
Novým jednatelem majetkově propojených společností se stává Marek
Zábrodský, v Dingo Media současně přebírá také roli CTO. Finance
agentur nově povede stávající jednatel Jan Vobecký.
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Poslaneckým asistentem ministra kultury Oty Klempíře se stal. Mluvčím
ministra je Barbora Šťastná.