Autor textu MediaGuru
Letošní kampaň pro festival Prague Pride od Havas Prague upozorňuje na
zkreslující škatulkování.
Komunikační agentura Havas Prague připravila kampaň k 8. ročníku festivalu Prague Pride. Hlavním tématem festivalu i kampaně jsou rodiny, ve kterých LGBT lidé vyrůstají a v nichž si osvojují vzorce chování.
„Žijeme ve společnosti, která má ve zvyku nálepkovat, což vede ke stereotypům a zkreslování. Ale všichni jsme přeci víc než jen šprt, pejskař, teplouš nebo mamánek. Žádná z těchto nálepek, zvláště pak založená na sexuální orientaci, nevypovídá nic o tom, kým skutečně jsme. Proto říkáme: ať už máte jakoukoliv nálepku, všichni jste vítáni na Prague Pride,“ říká copywriterka Havasu Karla Calheiros.
„V letošní kampani upozorňujeme na škatulkování, které ve většině rodin probíhá. Příbuzní často přisuzují ostatním členům rodiny nálepky na základě jejich chování či vrozených dispozic. Letošní Prague Pride proto vybízí k tomu, abychom povahu, sexuální orientaci nebo vzhled svých příbuzných přestali řešit,“ dodává ředitelka festivalu Hana Kulhánková.
Kampaň probíhá po celý červenec do zahájení festivalu 6. srpna v tisku, na billboardech, CLV, rádiu a online bannerech. TV spot poběží v online prostředí a na satelitní OUTv, což je televize zaměřená na evropskou LGBT komunitu.
Vizuály je možné prohlédnout si v souboru níže.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Pracovní skupina za účasti premiéra Babiše má začít pracovat po
skončení připomínkového řízení, vyplynulo ze schůzky premiéra
s generálním ředitelem ČT.
Air Bank spouští novou komunikační kampaň zaměřenou na klienty ve věku
18–25 let.
# Aktuality # Lidé # Marketing
Do čela marketingové komunikace skupiny Packeta přišel Jiří Pudil.