Autor textu MediaGuru
KFC uvádí novinku s názvem Cheezy Crunch Zinger, jež spojuje smažený sýr
s kuřecím řízkem. Komunikovat ji bude kampaní.
Fast-foodový řetězec KFC přichází na český trh s novinkou v podobě Cheezy Crunch Zinger, jež kombinuje smažený sýr a kuřecí řízek. Doplňuje je brusinková nebo tatarská omáčka. V prodeji bude od 11. února.
„Češi zbožňují smažák. A tak jsme ho spojili s tím, co v KFC umíme nejlépe a kvůli čemu k nám zákazníci chodí – s křupavým kuřecím masem,“ říká Helena Vyhnánková, ředitelka marketingu KFC pro Českou republiku a Rakousko. „Při vývoji Cheezy Crunch Zinger jsme kladli důraz na sladění chutí, abychom zákazníkům nabídli něco nového, originálního, zároveň důvěrně známého,“ dodává Vyhnánková s tím, že novinka vznikla exkluzivně pro český trh.
Cheezy Crunch Zinger podpoří reklamní kampaň v televizi, outdooru, na internetu a sociálních sítích. Zapojeni do ní budou i influenceři. Hlavní linkou komunikace je „dokonalé spojení kuřecího řízku se smaženým čedarem“, tedy „dvě české lásky v jednom Zingeru“.
-stk-
# reklama # kampaň # KFC # novinka # fast-food # Cheezy Crunch Zinger # kuřecí řízek # smažený sýr
Autor textu MediaGuru
Novým jednatelem majetkově propojených společností se stává Marek
Zábrodský, v Dingo Media současně přebírá také roli CTO. Finance
agentur nově povede stávající jednatel Jan Vobecký.
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Poslaneckým asistentem ministra kultury Oty Klempíře se stal. Mluvčím
ministra je Barbora Šťastná.