Autor textu Kateřina Straková
Tyčinka Kofila čokoládovny Orion, jež je součástí portfolia Nestlé, zadala do výroby obaly navržené čtyřmi designéry z České republiky a Slovenska. Jedná se o vítězné návrhy z soutěže, kterou loni Nestlé vyhlásila ve spoluprací s organizací Czechdesign.
Jde o vítězné návrhy Kateřiny Kynclové, Markéty Michálkové, Lukáše Tomka (Tomski&Polanski) a Jána Vajsábela, které přibližně na tři měsíce nahradí standardní obal tyčinky. Tvůrci vesměs navázali na odkaz Zdenka Rykra, který svůj typicky žlutý obal s mouřenínem popíjejícím šálek kávy navrhl v roce 1923.




Ikonickou žlutou barvu chtěla Kofila přitom zachovat i na nových obalech. Návrhy mají tedy společné prvky, přesto je však každý značně odlišný a osobitý. Nesou v sobě ohlasy uměleckých stylů minulosti, odkazující na artdeco nebo reklamní grafiku a ilustraci 30. let.
Kofila bude podporovat svou limitovanou edici na sociálních sítích, v tisku a také prostřednictvím PR aktivit. Dále chystá podporu v rámci Febio Festu a ve spolupráci se společností Avon.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
ČSOB, policie a Mastercard spouštějí kampaň Jeden klik, která se
zaměřuje na kyberbezpečnost firem a institucí.
Konkurenční doložka moderátora Václava Moravce vůči České televizi
nadále platí. Vyplývá to z vyjádření generálního ředitele Hynka
Chudárka a právníka ČT Jiřího Hrabovského na jednání Rady ČT.
# Aktuality # TV & video # Reklama
Místo klasické reklamy vsadil T-Mobile při propagaci své služby Magenta TV
na vlastní seriál s názvem Večerní program.