Autor textu MediaGuru
Kofola se v nové zamilované kampani inspiruje básní Máj od Karla Hynka
Máchy. Na rozdíl od předlohy však hlásá, že „Lásky je dost pro
všechny“.
Kofola začátkem dubna startuje novou zamilovanou kampaň, v níž tentokrát vypráví příběh lásky dvou chlapců k jedné dívce. „Atmosféru začátku jara, probouzející se přírody, jarních deštíků a kvetoucích luk v našem zpracování umocňují romantické verše, které v závěru odkazují na legendární báseň Máj Karla Hynka Máchy,“ vysvětluje Martin Macoun, senior brand manažer Kofoly.
Na rozdíl od legendární předlohy se však reklamní spot nese v duchu nového sloganu značky. „Láska byla, je a vždy bude naším ústředním motivem. Zažitý slogan ,Když ji miluješ, není co řešit‘ tímto posouváme zas o kousek dál, když říkáme, že ,Lásky je dost pro všechny‘,“ vysvětluje Lucia Tarbajovská, marketingová manažerka Kofoly.
Kampaň poběží v televizi a na internetu. Zatímco v televizi se rozehraje příběh Hynka, Viléma a Jarmily, online prostředí budou odhaleny další jeho části.
Nový zamilovaný spot značky Kofola
Součástí kampaně jsou také hravé jarní etikety na největších formátech Kofola Original 2 l a 1,5 l. V květnu pak upozorní na novou půllitrovou Kofolou s příchutí angreštu.
Za přípravou kampaně stojí agentura WMC Grey. Spot vznikl v produkci společnosti Boogie Films pod vedením režisérky Alice Nellis.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 se ve všech
hlavních diváckých skupinách stala pohádka S čerty nejsou žerty.
Následovala Všechnopárty.
Uplynulý ročník Chance Ligy potvrdil rostoucí zájem o český ligový
fotbal i na obrazovkách. Sledovanost přenosů na Oneplay Sport meziročně
vzrostla o více než 23 procent a derby pražských „S“ se stalo
nejsledovanějším přenosem v historii stanice.
Aktualizováno # Aktuality # TV & video
Do Rady České televize dnes poslanci zvolili opět její bývalé členy
Luboše Xavera Veselého a Jiřího Šlégra. Neuspěli bývalí radní Pavel
Matocha a Roman Bradáč, které nepodpořila vládní koalice ani opozice.