Komerčním ředitelem ZOOTu je Martin Vrána z Mall.tv
Vedení společnosti Company New, pod kterou spadá ZOOT i Different,
rozšiřuje Martin Vrána.
Vedení společnosti Company New, kam nově spadá jak ZOOT, tak módní e-shop Different, nově rozšíří Martin Vrána na pozici komerčního ředitele. Do firmy přichází ze skupiny Mall.
„ZOOT úspěšné ustál transformaci i korona krizi a teď má našlápnuto k růstu. Po rozjezdu marketplace se chceme nyní zaměřit i na posílení směrem k obchodním partnerům, zahraničí a nové strategii marketingu,” přibližuje CEO společnosti Milan Polák.
Martin Vrána dva roky působil jako obchodní ředitel v Mall Group, kde měl na starosti projekt Mall.tv. Zároveň je spoluzakladatelem digitální agentury Netvision Agency a zakladatelem strategické agentury Business Elements. Dříve pracoval mimo jiné ve společnostech Burda International či Philip Morris ČR. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a postgraduálním absolventem CEMI.
„ZOOT je velkou výzvou pro všechny z nás, ale dle mého názoru velice atraktivní. S využitím kvalitní strategie, efektivního řízení, kvalitní synergie interních týmů se dokáže dostat mnohem dál, než dříve byl. Díky spojení s e-shopem Different, který působí v devíti zemích Evropy, se mu otevírá i velký potenciál v zahraničí. Tyto faktory považujeme za klíčové pro úspěšnou spolupráci s našimi vendory a tím i společný růst nejen na českém trhu,” popisuje Martin Vrána.
-stk-
# personálie # lidé # marketing # Different # ZOOT # Company New # strategie # komerční ředitel # Martin Vrána
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Sazby agentur se letos mírně zvýšily, nejvíc u specializovaných a digitálních pozic
Hodinové sazby komunikačních agentur v Česku letos meziročně vzrostly
zhruba o šest procent. Podle Asociace komunikačních agentur jde ale spíše
o pozvolnou korekci než plošné zdražení, trh dál brzdí tlak klientů na
rozpočty.
CNN hodnotí partnerství s Primou jako jedno ze svých nejúspěšnějších
Zástupce CNN International Commercial Wallid Chamak označil CNN Prima News za
jeden z nejúspěšnějších projektů v rámci mezinárodní spolupráce.
Buldok z Poděbrad znovu nad milionem, ovládl nedělní den
Nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne se stal
s téměř 1,2 mil. diváků starších 15 let seriál Buldok z Poděbrad.