Autor textu Kateřina Straková
ČSOB mění vrcholové vedení. Bartel Puelinckx, který je v současnosti vrchním ředitelem odpovědným za Řízení financí a členem představenstva ČSOB, byl jmenován výkonným ředitelem Financí mateřské KBC Group.

Na jeho místo přejde od 1. července Jiří Vévoda, který nyní vede oblast Řízení rizik. Nově bude zodpovědný za oblasti Finance, Úvěry, Řízení aktiv a pasiv, Strategie a rozvoj.

Oblasti dosud řízené Jiřím Vévodou – Komunikace, Compliance a Řízení rizik skupiny – budou organizačně začleněny pod Johna Hollowse, generálního ředitele ČSOB. O obsazení pozice CRO v ČSOB bude rozhodnuto a komunikováno následně.
Odchodem Bartela Puelinckxe do KBC Group dojde ke snížení počtu členů představenstva ČSOB z osmi na sedm.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Česká televize využila možnost sublicence a v novém formátu MS ve fotbale
se 104 zápasy odprodala část vysílacích práv na mistrovství světa ve
fotbale 2026 skupině Nova.
Hello! ve spolupráci s Relay upravuje maloobchodní formátu s cílem oslovit
zákazníky zejména v dopravních uzlech a frekventovaných lokalitách.
Retail park přináší do lokality nové nákupní možnosti a rozšiřuje
stávající nabídku obchodního centra.