Autor textu MediaGuru
Ředitelkou komunikace společnosti ABB Česká republika se stala Anna
Vondráčková.
Do funkce ředitelky komunikace pro ABB Česká republika byla od 1. října jmenována Anna Vondráčková. Ve své pozici bude zodpovědná za externí i interní komunikaci společnosti.
„Společně s kolegy budeme dále posilovat značku ABB a informovat o hodnotách, které ABB přináší zákazníkům i celé společnosti. Rovněž se chceme soustředit na efektivní komunikaci s využitím nejnovějších trendů,“ říká Anna Vondráčková.
Anna Vondráčková pracuje v ABB od roku 2015, kdy nastoupila do divize Robotika a pohony. Zde vedla marketing a marketingovou komunikaci. Po dvou letech převzala vedení marketingové komunikace v divizi Elektrotechnické výrobky, kde působí do současnosti. Vystudovala obor Marketingové komunikace na fakultě Multimediálních komunikací UTB ve Zlíně a má mnohaleté zkušenosti v oblasti marketingu a marketingové komunikace v mezinárodních společnostech, v podpoře neziskových organizací a inkubačních a akceleračních programech startupů.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Nejvíce kreativních cen získala loni kampaň „Price Packs“ německého
retailera Penny, vyplývá to z reportu portálu AdForum.
Nejsledovanějším pořadem úterního večera po 20:00 zůstává seriál
Polabí. Pořadem úterního dne se stalo podvečerní utkání českých
hokejistů s Dány, které sledovalo téměř 1,7 mil. diváků starších
15 let.
Pojišťovna Kooperativa spustila novou kampaň zaměřenou na asistenční
služby. Ve spolupráci s kreativním studiem WeAreGinger ukazuje, že snaha
řešit problémy svépomocí se nemusí vyplatit.