Autor textu MediaGuru
Novým ředitelem komunikace skupiny Creative Dock se stal dosavadní PR
manažer Tomáš Kolder.
Komunikaci skupiny Creative Dock nově řídí její dosavadní PR manažer Tomáš Kolder, který rovněž zastával interim pozici vedoucího marketingu celé skupiny. Na starosti bude mít interní i externí komunikaci a kompletně zodpovídat za firemní obsah na webu a sociálních sítích. Zaštítí také eventové aktivity skupiny.
Tomáš Kolder přišel do Creative Docku v polovině loňského roku, kde působil v interním marketingovém týmu, které pracovalo zejména pro interní a externí klienty Creative Docku. Po vytvoření nového týmu, působící pouze pro Creative Dock, vybudoval několikačlenný mezinárodní marketingový tým.
Společně s interním týmem Studia se tento tým podílel na spuštění nového webu, plánech a strategii pro zvýšení brand awareness na klíčových trzích v DACH a MENA regionu a pomáhal oddělení obchodu. Kolder měl také na starosti event management, a to konkrétně eventy v Evropě (Světové ekonomické fórum v Davosu) a na Blízkém východě (konference Biban 2023 v Rijádu). Společně se studiem započal projekt vytvoření nové brandové strategie a positioningu s agenturou The Little Red Sofa a rovněž byl u integrací akvírovaných brandů pod značku Creative Dock.
Před příchodem do Creative Docku měl Tomáš Kolder více než osm let zkušeností v oblasti B2B i B2C komunikace. Do Creative Docku přišel z designérské a sklářské společnosti Lasvit, kde měl na starosti globální externí komunikaci, vybrané sociální sítě, web content a řízení agenturních služeb v Německu, Spojených arabských emirátech, USA a Číně. Před Lasvitem zastával pozici tiskového mluvčího ve společnosti Huawei. Také působil v interním komunikačním týmu poradenské společnosti Deloitte. Jeho předchozí zkušenosti zahrnují práci v PR agenturách FleishmanHillard a Ogilvy.
-stk-
# personálie # lidé # komunikace # PR # Creative Dock # Tomáš Kolder
Autor textu MediaGuru
V pražském PVA Expo Letňany se otevřela putovní výstava Harry Potter: The
Exhibition. Návštěvníkům nabízí filmové rekvizity, kostýmy
i interaktivní expozice inspirované světem Harryho Pottera, Fantastických
zvířat a divadelní hry Harry Potter a Prokleté dítě.
Zařazení nové stanice Prima sport do nabídky SledováníTV zatím není
definitivně potvrzeno. Úterní přenos utkání Sparty ve třetím předkole
Ligy mistrů sloužil pouze jako promo vysílání, zatímco operátor a skupina
Prima nadále jednají o podmínkách dlouhodobé distribuce kanálu.
Oborové ceny Sport Alive Awards by Tipsport zahájily přihlašování do
pátého ročníku. Soutěž letos nově ocení projekty zaměřené na ženský
sport a vytvořila také samostatnou kategorii pro menší sportovní
organizace.