Autor textu MediaGuru
Do čela komunikace Nadace The Kellner Family Foundation nastoupil Michal
Kříž. Na starosti bude mít i PR školy Open Gate.
Komunikaci Nadace The Kellner Family Foundation a školy Open Gate vede od léta letošního roku Michal Kříž, jenž působil dlouhá léta v PR reklamní skupiny Publicis a předtím Kindred Group.
„Chtěl bych přispět k tomu, aby se informace o projektech Nadace dostaly k těm, kterým mohou reálně pomoct. K nadaným maturantům plánujícím studium na univerzitě v zahraničí, pedagogům základních škol i rodičům dětí se studijním potenciálem, které se můžou díky stipendiím dostat na jedno z nejlepších gymnázií v Česku. V komunikaci Open Gate pak budeme vycházet z dlouhodobé filozofie školy. Kombinací špičkového vzdělávání, rodinné atmosféry a osobního přístupu je gymnázium v Česku unikátní a díky školním busům navíc i překvapivě dobře dostupné z Prahy,“ přibližuje své plány v nové pozici Michal Kříž.
Michal Kříž dříve pracoval pět let jako PR & Communications Manager v Publicis Groupe na českém trhu, předtím přes šest let na obdobné pozici v Kindred Group. Zkušenosti má i z médií, psal pro oborový týdeník Marketing & Media.
-stk-
# personálie # lidé # komunikace # PR # Nadace The Kellner Family Foundation # Open Gate # Michal Kříž
Autor textu MediaGuru
Novým jednatelem majetkově propojených společností se stává Marek
Zábrodský, v Dingo Media současně přebírá také roli CTO. Finance
agentur nově povede stávající jednatel Jan Vobecký.
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Poslaneckým asistentem ministra kultury Oty Klempíře se stal. Mluvčím
ministra je Barbora Šťastná.