Autor textu MediaGuru
Ve veřejném výběrovém řízení na zajištění komunikační aktivit
spadajících pod Ministerstvo práce a sociálních věcí zvítězila agentura
Media Age.
Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) si ve veřejném výběrovém řízení na zajištění komunikačních aktivit OPZ, OPZ+ a Evropského sociálního fondu (Plus) (ESF/ESF+) vybralo agenturu Media Age.
Media Age v rámci zakázky za 30 milionů korun bude po dobu 48 měsíců realizovat komunikační aktivity v rámci komunikačních strategií a ročních komunikačních plánů, mediální kampaně, přímou komunikaci, doprovodné služby, včetně grafických, fotografických a redaktorských, propagační předměty, tiskoviny a také monitoring a hodnocení. Vyplývá to z informací publikovaných ve Věstníku veřejných zakázek.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Jedničkou čtvrtečního večera zůstává seriál Polabí, a to ve všech
hlavních diváckých skupinách.
Děti a mladiství tráví v průměru kolem čtyř hodin denně na mobilních
telefonech, což podle výpočtů Nadace O2 odpovídá přibližně 400 metrům
„scrollování“ po displeji. Operátor O2 na toto číslo upozorňuje novou
kampaní.
Porsche ČR od června znovu rozdělí public relations značek Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy. Komunikaci osobních vozů převezme Lenka
Vaňková, PR užitkových vozů povede Magdaléna Skálová, která se vrací
do firmy po rodičovské dovolené.