Autor textu MediaGuru
Cílem komunikace je připomenout okamžiky spojené s hermelínem
Král sýrů.
Společnost Savencia Fromage & Dairy spustila celoroční kampaň ke 100. výročí své značky Král sýrů. Cílem komunikace, kterou připravila skupina Publicis Groupe, je připomenout okamžiky spojené právě s hermelínem Král sýrů.
Kampaň odstartovala začátkem roku televizním spotem, který se bude s přestávkami objevovat ve vysílaní po celý rok. Reklama se natáčela pomocí speciální technologie, tzv. Virtual Production, která usnadňuje zdlouhavou a nákladnou postprodukci. Na televizní reklamu naváže další část kampaně, která poběží online a také v místech prodeje.
Zdroj: Savencia
„Hlavní výhodou Krále sýrů proti konkurenčním značkám sýrů je jeho rozplývavá textura. Naším úkolem proto bylo správně přenést tento chuťový vjem do audiovizuální podoby. Místo psaní komplikovaného příběhu plného dialogů jsme se proto rozhodli detailně se soustředit právě na moment vychutnávání Krále sýrů,“ říká Petr Roth, kreativní ředitel Publicis Groupe.
„Chtěli jsme vyvolat touhu přidat náš hermelín Král Sýrů k výjimečným momentům našich spotřebitelů a zároveň odkomunikovat jeho hlavní výhodu oproti konkurenčním výrobkům – jeho rozplývavost. Jsme rádi, že se agentuře podařilo zdůraznit jak tuto vlastnost Krále sýrů, tak ukázat jedinečnost vychutnávání si určitého momentu, chvíle štěstí, ve které se zkrátka pocitově úplně rozplynete a alespoň na moment si připadáte, jako by se kolem vás točil celý vesmír,“ říká Pavlína Valko, Group Brand Manager ze společnosti Savencia Fromage & Dairy.
-mav-
# reklama # Publicis Groupe # Savencia Fromage & Dairy # sýr # Krýl sýrů # hermelín
Autor textu MediaGuru
Rada České televize požádala vedení televize o vypracování krizových
scénářů kvůli vládní změně financování.
Agentura Bubble po deseti letech mění svou pozici na trhu i vizuální
identitu. Dosavadní profilaci založenou na sociálních sítích a content
marketingu nahrazuje konceptem attention-led agentury, která staví na
získávání pozornosti publik.
# Aktuality # TV & video # Lidé
Mediální skupina Prima od 1. července 2026 mění svou organizační
strukturu i složení vrcholového vedení. Dosavadní generální ředitel
Marek Singer přechází do dozorčí rady, na post generálního ředitele se
přesouvá stávající výkonný ředitel Lukáš Kubát. Alex Ruzek vedle
televizního vysílání bude nově řídit i aktivity skupiny
v oblasti rádií.