Autor textu MediaGuru
Do čela kreativy pražské agentury Zaraguza nastoupili Vladimír Zikmund a Marek Uličný.
V návaznosti na získání řady nových klientů, jako je Asahi, Bentley, Lamborghini či Mana, rozšiřuje pražská pobočka agentury Zaraguza své kreativní oddělení. Jeho vedení se ujali Vladimír Zikmund a Marek Uličný.
Vladimír Zikmund se do Zaraguzy vrátil loni v létě po sedmi letech, která strávil v Young&Rubicam (nyní VML) a McCann Prague. Mezi jeho klienty patřily Česká Spořitelna, Člověk v tísni, Pilsner Urquell nebo Vodafone a podílel se i na přípravě mezinárodního spotu pro Coca-Colu k MS ve fotbale 2022. V Zaraguze bude mít na starosti značky jako Burger King, Bentley, Lamborghini či Mana.
Marek Uličný pracoval devět let v agentuře Oh My Dot, kde se staral o klienty jako Slovnaft, Makro, Tesco či Rajec. Do Zaraguzy přišel letos v březnu a bude vést kreativní týmy na značce Savencia a novém klientu z retailu.
Do týmu se připojila během uplynulých měsíců ale i řada dalších lidí. Mezi nové copywritery patří Jana Brišová (vítězka Young Lions 2023), Evženie Babets a Ivanna Yovzhiy (vítězka Young Lions 2025)
Oddělení grafického designu, motionu a art direction rozšířili André Lavrador, Michal Černo, Lukáš Chudáček, Vojtěch Ježek, Daniel Žáček, Dominika Režová a nejnověji Gesu Mirzo. Jako content creatorka nastoupila Adéla Neugebauerová.
„Příchodem nových lidí zvětšujeme tým a věříme, že nové posily nám pomohou fokusovat se ještě víc na kreativitu. Struktura s více kreativními lídry nám navíc dovoluje mít na klientech dlouhodobě dedikovaný seniorní team,” doplňuje Roman Biath, jeden z dvou Executive Creative Directorů.
-stk-
# personálie # lidé # kreativa # agentura # Zaraguza # kreativní ředitel # kreativní tým # Vladimír Zikmund # Marek Uličný
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Lidé # TV & video
Vratislav Šlajer zůstává v čele APA, asociace roste a nově zahrnuje
i digitální produkci.
Seznam Zprávy rozšiřují obsah o novou rubriku Zdraví+, která se zaměří
na prevenci, zdravý životní styl a návody k řešení zdravotních
problémů. Její obsah bude částečně placený, což je na Seznam Zprávách
novinka.
Růst českého trhu marketingové komunikace byl v roce 2025 tažen nejen
mediálními, ale výrazně také nemediálními kanály, uvádí expertní
zpráva AKA.