Autor textu Kateřina Straková
Značka výběrových čajů Kusmi Tea Paris otevírá v obchodním centru Nový Smíchov svůj první značkový obchod v České republice. Otevřen je od poloviny dubna.

„Jedná se o výběrové čajové lístky, sklízené ze svrchních pater čajovníku, zpracovávané a tříděné zásadně ručně na vybraných plantážích Číny, Indie nebo Srí Lanky. Ty jsou baleny buď do ikonických plechovek pro sypaný čaj, nebo do ručně šitých mušelínových sáčků,“ popisuje Martin Gora ze společnosti Potten & Pannen – Staněk, která značku od roku 2013 na českém a slovenském trhu distribuuje. Sortiment v současné době zahrnuje přes sedmdesát druhů čajů.
Nový Smíchov očekává od značkového obchodu Kusmi Tea Paris zejména rozšíření nabídky v oblasti gastronomických specialit.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Aktuální zpravodajství, podrobné programové plány a důležitá servisní
oznámení budou nadále dostupná online.
Středeční večer byl po 20:00 z pohledu divácké sledovanosti ve skupině
starší 15 let vyrovnaný. Modrá krev měla o dva tisíce více diváků
než kamarádi. Výměna manželek pak zůstává nejsledovanější v 15–54.
Maloobchodní řetězec Traficon spustil věrnostní program Traficon Club,
který zákazníkům nabízí digitální přehled nákupů, možnost jejich
hodnocení a zapojení do soutěží o odměny.