Autor textu MediaGuru
Do nejvyššího vedení Slevomatu přichází na pozici provozního ředitele
Ladislav Veselý.
Portál Slevomat rozšířil své nejvyšší vedení. Na pozici provozního ředitele (COO) nastoupil Ladislav Veselý. Jeho úkolem bude vybudovat seniorní tým v produktu a designu. Zároveň se stane pravou rokou stávající CEO Marie Havlíčkové. Ta se více zaměří na další strategii a budoucí směřování společnosti.
Veselý má mít podle Havlíčkové na starosti klíčové produktové iniciativy, jako je implementace přímých rezervací do všech kategorií, rozvíjení rezervačního systému pro partnery, personalizace nabídek a budování produktu pro prodej zájezdů vlastní cestovní kanceláře.
Veselý v minulosti působil v Seznamu, kde začínal v roce 2011 jako produktový manažer video platformy Stream.cz a postupně se vypracoval na pozici ředitele divize. Pracoval na produktech jako například Mapy.cz, email, Seznam televize a další. Kromě Seznamu působil rovněž jako produktový ředitel ve vydavatelství Economia.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Aplikace Gemini nově umožní vytvářet hudbu na základě textového zadání
nebo obrázku. Google začal postupně nasazovat model Lyria 3 od Google
DeepMind, který během několika vteřin vygeneruje krátkou skladbu včetně
textu i obalu a rozšiřuje tak kreativní nástroje generativní AI.
Středeční hokejové čtvrtfinále olympijských her v Miláně Česka
s Kanadou bylo dosud nejsledovanějším přenosem letošních her a také
pátým nejsledovanějším přenosem v historii programu ČT sport.
Podnikatelský sen, který se díky půjčce může stát realitou, to je téma
nové kampaně České spořitelny.