Autor textu Martina Vojtěchovská
Rádio Pigy z portfolia společnosti Lagardere Active ČR začalo vysílat na pražském digitálním multiplexu Českých Radiokomunikací (ČRa). Vysílání pokrývá část Prahy, další rozvoj pokrytí bude realizovaný ve spolupráci s ČRa.
Rádio Pigy bylo vytvářeno primárně pro děti předškolního věku. Program reprezentují převážně pohádky z původní i převzaté tvorby a písničky pro děti.
„Spuštěním vysílání rádia Pigy v multiplexu DAB se otevírá další možnost, jak tento produkt dostat k dalším malým posluchačům. Považujeme to za důležité zvláště v době, kdy děti přichází o dovednost pracovat s fantazií na základě pouhého poslechu,“ komentuje nové vysílání rádia Pigy Zdenka Chocholoušová, manažerka dětských produktů Lagardere.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Český rozhlas otevřel výstavu „Praha volá svět! 90 let v éteru“,
která připomíná devět desetiletí zahraničního vysílání Radio Prague
International.
Mladé PR profesionály motivují v práci zajímaví klienti, respekt
i dobré finanční ohodnocení, zjistil výzkum APRA.
# Aktuality # Marketing # Retail
Online supermarket Wolt Market prochází rebrandingem. Dosavadní modrou barvu
nahrazuje zelená, která má symbolizovat větší důraz na čerstvé
potraviny.