Autor textu MediaGuru
Fotbalová kampaň chipsů Lay’s si hraje se speciálními
fotbalovými obaly.
Značka chipsů Lay‘s spustila kampaň během závěrečné fáze Ligy mistrů UEFA, které je zároveň i partnerem. Kampaň, jejíž tváří je argentinský fotbalový útočník Lionel Messi, je viditelná v televizi, na internetu a v místě prodeje, kde jsou k dostání chipsy v limitovaných fotbalových obalech.
„Již minulý rok jsme zaznamenali pozitivní ohlasy na speciální balení našich ,usměvavých‘ chipsů. Proto jsme se rozhodli se tímto konceptem inspirovat i pro letošní fotbalovou kampaň, ve které míříme na početnou skupinu fanoušků fotbalu,“ uvedla Hana Plešmídová, manažerka značky Lay‘s. Série šesti obalů pracuje s motivem fanouškovských emocí. Sedmý je věnovaný Messimu.
Do televize jsou nasazeny dva televizní spoty, které běží na kanálech skupin Prima, Barrandov a na televizi Óčko. V rámci sociálních sítí je značka aktivní na svém lokálním facebookovém profilu a Instagramu. Pod hastagem #fandislays na nich probíhá soutěž, do které se mohou lidé zapojit sdílením fotografií s fotbalovou edicí brambůrků Lay´s.
Pod kampaní je podepsaná digitální agentura 2Fresh. Produkci měla na starosti agentura Mark BBDO. O média se stará OMD.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem po 20. hodině v divácké skupině starší
15 let byla v pátek opět Všechnopárty. Následovala komedie Slunce, seno,
jahody, která zároveň oslovila nejvíce diváků ve skupině 15–54.
# Aktuality # Marketing # Reklama
Lagardère Travel Retail přenáší svůj koncept „Letím v klidu.
#letímzPrahy“ přímo do prostředí Letiště Václava Havla Praha. Chce
proměnit čekání na let v klidnější a příjemnější součást
začátku dovolené.
Festivalová sezóna láká nejen fanoušky hudby. Značky sází na spojení
s Metronome i Valašským špalíčkem.