Autor textu MediaGuru
Lékárenská síť Benu spouští novou kampaň s mytologickým ptákem ze
svého loga.
Lékárenská síť Benu odstartovala novou reklamní kampaň, v níž nechává ožít mytologického ptáka ze svého loga. Se sloganem „Pod našimi křídly“ chce firma kampaní vystihnout své klíčové cíle, tedy poskytovat nadstandardní služby. „Nejsme jen prodavači léků. Přinášíme zákazníkům profesionalitu a individuální přístup. Kromě standardních služeb nabízíme i odborné poradenství, preventivní programy či kontrolu lékových interakcí,“ vysvětluje marketingová manažerka Benu Ivana Stará.
Mytologický pták Benu byl pro starověké Egypťany znakem věčného koloběhu života, regenerace, obnovy zdraví a prosperity. V nové kampani má představovat péči, s jakou se odborníci lékárenského řetězce starají o zákazníky. „Naším cílem je stát se jejich celoživotním partnerem v péči o zdraví, především v oblasti prevence,“ dodává Ivana Stará.
Kampaň bude k vidění v televizi na všech stanicích skupiny Nova a zastupitelství Media Club a dále také v tisku a na internetu na YouTube, Facebook, Google či Seznam.cz. Nasazen bude imageový spot spolu s kratšími produktovými spoty, v příštím roce přibudou další.
Kreativní koncept pochází z dílny kreativní agentury Hammer Agency, s níž lékárenský řetězec spolupracuje od července letošního roku. O ztvárnění mytologického ptáka Benu se postarala agentura UPP. Režie se ujal Juraj Janiš, hlas patří Andree Elsnerové.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Primalex spouští novou kampaň „Velká změna. Jednoduše.“, v níž
poukazuje na to, co vše změní vymalování místnosti.
Prodejce stavebnin Stavmat stavebniny spustil svou první televizní kampaň
„Musí to lítat“. Komunikaci připravil ve spolupráci s agenturou Czech
Promotion a vedle televize ji rozšířil i do rádia a online prostředí.
Podíl CNN Prima News na televizním trhu se každým rokem zvyšuje a letos se
blíží k hranici tří procent.