Autor textu Kateřina Straková
Automobilová značka Lexus přesunula své dealerství do pražské ulice Bavorská. Jeho podoba se nese v duchu nového retailového konceptu značky tzv. Omotenashi, neboli japonské pohostinnosti.
Filozofie „Omotenashi“, jež znamená „bavit hosty z celého srdce, si zakládá na obětavosti a anticipaci, tedy nesnaží se jen poskytovat běžné služby, ale snaží se zákazníkovy potřeby i předvídat a naplňovat.
Nový showroom, který disponuje prodejní plochou o velikosti 500 m2 a servisní zónou o rozloze 450 m2, tak například nabízí i zázemí pro maminky. Prostor klade důraz na jasně definované zóny, které byly vytvořeny prostřednictvím různých materiálových textur s pomocí okolního osvětlení v různých odstínech. Představena bude kompletní aktuální modelová řada značky, včetně novinek – nové kupé LC a sedan LS.



-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 zůstává
v divácké skupině starší 15 let Všechnopárty. Následovala komedie
Marečku, podejte mi pero!, která měla zároveň nejvyšší sledovanost
v 15–54.
Glow21je společným dílem Petra Čecha a jeho zastupující agentury The
Playbook House, českých expertů na leadership a firemní rozvoj Luboše
Kastnera a Jiřího Panušky, kteří stojí za manažerskou
společností BC21.
Důvěra lidí v novináře není podle nové studie publikované v Journal of
Law and Economics dána pouze kvalitou médií, ale zásadně ji ovlivňuje
také fungování právního státu. Výzkum, na němž se podílel i ekonom
Niclas Berggren z VŠE, ukazuje, že silnější instituce a vymahatelnost
práva souvisejí s vyšší mírou důvěry v média.