Autor textu MediaGuru
Lidl spouští novou kampaň s názvem „Čerstvost“. Provází jí tzv.
„čerstvostrážci“, kteří kontrolují sortiment.
Lidl zahajuje novou kampaň s názvem „Čerstvost“ se sloganem „Čerstvosti máme plnou hlavu“. Zaměřuje se na komunikaci kvalitativních aspektů produktů Lidl, zejména na ovoce a zeleninu. Novinkou jsou tzv. „čerstvostrážci“.
„Společnost Lidl si uvědomuje, že kvalitní ovoce a zelenina jsou produkty, které si naši zákazníci chodí nakupovat nejčastěji. Jako jednička na trhu tak chceme posunout čerstvost našich produktů ještě o krůček dál a zajistit tak našim zákazníkům ty nejkvalitnější a nejčerstvější kusy ovoce a zeleniny, čemuž pomohou i naši ‚čerstvostrážci’,“ uvádí tisková mluvčí Iveta Barabášová.
„Čerstvostrážci“ neboli zaměstnanci Lidlu, kteří se od svých kolegů odlišují zelenými tričky, mají na starosti hlídání maximální čerstvosti ovoce a zeleniny, a to i pomocí senzomotorických vjemů. Jejich úkolem je zajistit zákazníkům ty nejkvalitnější kusy.
-stk-
# reklama # kampaň # Lidl # čerstvost # čerstvostrážci
Autor textu MediaGuru
Seznam Zprávy rozšiřují obsah o novou rubriku Zdraví+, která se zaměří
na prevenci, zdravý životní styl a návody k řešení zdravotních
problémů. Její obsah bude částečně placený, což je na Seznam Zprávách
novinka.
Růst českého trhu marketingové komunikace byl v roce 2025 tažen nejen
mediálními, ale výrazně také nemediálními kanály, uvádí expertní
zpráva AKA.
Hodinové sazby komunikačních agentur v Česku letos meziročně vzrostly
zhruba o šest procent. Podle Asociace komunikačních agentur jde ale spíše
o pozvolnou korekci než plošné zdražení, trh dál brzdí tlak klientů na
rozpočty.