Autor textu Martina Vojtěchovská
Deník Lidové noviny přichází s novou verzí aplikace LN Digital Edition. Aktualizovaná verze aplikace přináší užití funkce „Kiosek“ - platformy pro všechny elektronické noviny a časopisy.
Lidové noviny, které uvedly v loňském roce jako první z českých deníků placenou aplikaci pro iPady a iPhony, pokračují v nastaveném trendu a v roce letošním využívají možnosti Applu - nasazení deníku pod jednu střechu „papírových“ časopisů a magazínů do tzv. Kiosku. Tato funkce umožňuje správu aplikace a předplatného, jakož i odběr aktuálního vydání. „Našim čtenářům se v případě elektronické verze snažíme kromě kvalitního obsahu poskytnout i veškeré funkionality, které mobilní zařízení umožňují,“ zmiňuje Dalibor Balšínek, výkonný ředitel deníku Lidové noviny. Kromě Kiosku budou moci čtenáři nově využívat vyhledávání ve článcích, záložky k návratu v textech, zprávy V obrazech, funkci AirPrint, aktuální předpověď počasí a další.
K dispozici je vydání deníku už ve 22:00 předcházejícího dne. Noví uživatelé mají možnost si odběr novin vyzkoušet 14 dní zdarma.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Po 30 letech odchází z vedení časopisu FotoVideo Rudolf Stáhlich, novým
šéfredaktorem se stává Jan Lodl.
Zvažované úpravy poplatku by byly pro televizi likvidační, říká
předseda Rady České televize Karel Novák.
Knihy budou moci kurýrům Rohlíku vracet i čtenáři v Německu
a Rakousku.