Lokální tváří kampaně Converse Love, Chuck je Pam Rabbit
Novou tváří lokální kampaně značky Converse s názvem „Love, Chuck“
se stala zpěvačka Pam Rabbit.
Zpěvačka Pam Rabbit je novou tváří české verze globální kampaně značky Converse „Love, Chuck“, jež oslavuje symboliku modelu Chuck Taylor All Star.
Kampaň staví na dopisech, které ve světě píší třeba Tyler, Charli XCX, Lil Yachty a Vince Staples. Na českém trhu je to Pam Rabbit, jež je letos nominována na ceny Anděl v kategorii skladba roku. Cílem je oslavit uměleckou svobodu jednotlivců.
„Converse boty už mě provázejí životem od dob, kdy jsem závodně tancovala. Měla jsem jedny bílé kecky a nedala jsem na ně dopustit. Skrze jejich All Stars jsem zjistila, jak moc podporují umělce, hudebníky, mladé tvůrce a dávají nám možnost se zviditelnit, a to je něco, za co se ráda postavím,“ říká Pam Rabbit.
Kampaň bude k vidění od 13. března na sociálních sítích a bude na ni v průběhu jara navazovat živá vystoupení a eventy. První akcí bude koncert Pam Rabbit na začátku dubna v Praze. Do kampaně se zapojí i další osobnosti z řad umělců, zpěváků nebo designerů.
-stk-
# reklama # kampaň # Converse # Chuck Taylor All Star # Pam Rabbit
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Prima sport ve SledováníTV zatím není, operátor o ni jedná
Zařazení nové stanice Prima sport do nabídky SledováníTV zatím není
definitivně potvrzeno. Úterní přenos utkání Sparty ve třetím předkole
Ligy mistrů sloužil pouze jako promo vysílání, zatímco operátor a skupina
Prima nadále jednají o podmínkách dlouhodobé distribuce kanálu.
Sport Alive Awards otvírají přihlášky, přidávají ženský sport i malé organizace
Oborové ceny Sport Alive Awards by Tipsport zahájily přihlašování do
pátého ročníku. Soutěž letos nově ocení projekty zaměřené na ženský
sport a vytvořila také samostatnou kategorii pro menší sportovní
organizace.
Středeční večer pro seriál Polda, poté Vyprávěj
Nejvyšší sledovanost ve středu po 20:00 v divácké skupině starší
15 let měl seriál Polda. Následoval seriál Vyprávěj, který zároveň
zaznamenal nejvíce diváků ve skupině 15–54.