Autor textu Kateřina Straková
Novým výkonným ředitelem úseku Marketing a komunikace Komerční banky se od 1. září stal Patrice Begue. Ve své pozici nahrazuje Charles-Pierre Seraina, který bude po třech letech v Komerční bance pokračovat v kariéře v mateřské společnosti Société Générale.

Patrice Begue nastoupil do Société Générale v roce 1991 a zastával manažerské pozice ve francouzské distribuční síti v retailovém i korporátním segmentu. V roce 2004 započal mezinárodní část své kariéry, a to nejdříve jako vedoucí oddělení Sales Promotion banky BRD v Rumunsku a poté na pozici ředitele Marketingu ve slovinské bance SKB.
Do Komerční banky přišel Patrice Begue v roce 2010 na pozici zástupce výkonného ředitele pro Retailové bankovnictví a od roku 2013 působil jako výkonný ředitel pro Retailové bankovnictví.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Google zpřístupnil v Česku funkci Vyhledávání Live, která umožňuje
komunikovat s vyhledávačem hlasem i obrazem. Novinka rozšiřuje
vyhledávání o konverzační a multimodální prvky.
Reklamní aktivitě v segmentu mléčných výrobků na začátku roku
2026 dominoval Pribináček. S odstupem následují značky Monte a Activia,
ukazují data monitoringu Nielsen Ad Intel.
Anketa TOP ženy Česka zná vítězky letošního ročníku. Ocenění získaly
podnikatelka Alexandra Kala, manažerka Kateřina Jirásková a vědkyně Zuzana
Kečkéšová. Porota letos vybírala z více než 350 nominovaných.