Autor textu Kateřina Straková
Novým členem představenstva automobilky Škoda Auto se stává Alain Favey. S účinností od letošního 1. září převezme zodpovědnost za oblast prodeje a marketingu. Nahradí tak Wernera Eichhorna, který bude v budoucnu řídit prodejní a marketingové aktivity značky Volkswagen v regionu Severní Amerika.

Alain Favey pracuje v prostředí mezinárodního automobilového průmyslu téměř třicet let. Svou profesní dráhu zahájil v roce 1989 u společnosti Citroën, kde působil mimo jiné jako výkonný ředitel pro různé evropské země. V roce 2009 přešel do koncernu Volkswagen a byl pověřen vedením prodeje značky Volkswagen na evropském trhu. V roce 2012 převzal vedení společnosti Porsche Holding Salzburg, která je největším obchodníkem s automobily v Evropě.
„Alain Favey disponuje hlubokými znalostmi o mezinárodním automobilovém průmyslu a s sebou si do společnosti Škoda Auto přináší dlouholeté zkušenosti z oblasti prodeje a marketingu. S jeho pomocí budeme i nadále důsledně pokračovat v růstovém kurzu naší značky,“ říká předseda představenstva společnosti Škoda Auto Bernhard Maier.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Nejsledovanějším pořadem sobotního večera a také celého dne se stal
další díl pořadu Peče celá země, který sledovalo téměř 1,2 milionu
diváků starších 15 let. V odpoledním vysílání bodovaly přenosy ze
ZOH: rychlobruslení a biatlon, které se pohybovaly na hranici milionu
diváků.
V nové kampani T-Mobile připomíná, že optika je dnes dostupná na stále
více adresách, motivuje zákazníky k ověření dostupnosti.
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 v divácké skupině
starší 15 let byla Všechnopárty. Následovalo utkání Slovensko – USA
na ZOH v Miláně, které mělo zároveň nejvyšší sledovanost v 15–54.