Autor textu MediaGuru
Vedoucím marketingu společnosti Cushman & Wakefield se stal Michal
Dostál.
Šéfem marketingu ve společnosti Cushman & Wakefield se stává Michal Dostál. Ve své pozici povede korporátní marketing a spolu se zbytkem marketingového týmu bude naplňovat marketingové a komunikační cíle jednotlivých oddělení společnosti. Ve vedení marketingu nahrazuje Ditu LaRue, která odchází na mateřskou dovolenou.
Michal Dostál má dlouholeté zkušenosti v oblasti marketingu, v které působí již více než 10 let. Do Cushman & Wakefield přichází ze společnosti Linet, kde zastával funkci marketingového managera pro region střední a východní Asie. Rovněž zná prostředí komerčních realit, od roku 2013 zastával pozici marketingového managera ve společnosti PPF Real Estate. Zde měl na starosti nastavení komunikační strategie a marketingovou podporu všech budov portfolia. Vystudoval University of Queensland v oboru Hotelový a turistický management.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Tištěné deníky a jejich suplementy čte více než polovina Čechů ve věku
12–79 let, celkový zásah tisku včetně časopisů dosahuje tří čtvrtin
populace. Skupinu nejčtenějších deníků tvoří Blesk, MF Dnes, Deník a Metro. Meziročně si polepšily Sport a MF Dnes, v pořadí se posunuly
Hospodářské noviny.
Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR uzavřela veřejné výběrové
řízení na reklamní a komunikační služby. Na tři roky bude jejím
kreativním partnerem agentura Konektor s konceptem „Jsme jedničky ve
zdraví“.
Amazon Prime Video zavádí pro registrované uživatele možnost nákupu a zapůjčení filmů za zvýhodněných podmínek, přičemž v rámci
zaváděcí akce do 15. března nabízí vypůjčení jakéhokoli titulu
z rozšířené knihovny za jednotnou cenu 19 korun.